Home

crește mistui dragul uefa euro 2020 anglia danemarca rezervor replică Acolo

Italia a câștigat UEFA EURO 2020. Programul complet al rezultatelor

Au scos VAR din priza la ei 'acasa'! Anglia, calificata in finala de Kane  dupa un penalty controversat! Aici ai tot ce s-a intamplat in Anglia 2-1  Danemarca | Sport.ro
Au scos VAR din priza la ei 'acasa'! Anglia, calificata in finala de Kane dupa un penalty controversat! Aici ai tot ce s-a intamplat in Anglia 2-1 Danemarca | Sport.ro

Mă numesc Thomas și sunt daltonist". Povestea unui fotbalist care joacă în  semifinalele Euro - Eurosport
Mă numesc Thomas și sunt daltonist". Povestea unui fotbalist care joacă în semifinalele Euro - Eurosport

Anglia s-a calificat în finala Euro-2020, în care va întâlni Italia.  Englezii au învins Danemarca în prelungiri după un penalti controversat
Anglia s-a calificat în finala Euro-2020, în care va întâlni Italia. Englezii au învins Danemarca în prelungiri după un penalti controversat

Fotbal - EURO 2020: Anglia s-a calificat în finală, după 2-1 cu Danemarca,  în prelungiri | AGERPRES • Actualizează lumea.
Fotbal - EURO 2020: Anglia s-a calificat în finală, după 2-1 cu Danemarca, în prelungiri | AGERPRES • Actualizează lumea.

It's coming home!” Anglia e în finala Euro 2020 după o victorie în  prelungiri în fața Danemarcei - Eurosport
It's coming home!” Anglia e în finala Euro 2020 după o victorie în prelungiri în fața Danemarcei - Eurosport

Euro 2020: Ucraina - Anglia 0-4. Show cu Shaw şi Kane! Urmează Danemarca -  Eurosport
Euro 2020: Ucraina - Anglia 0-4. Show cu Shaw şi Kane! Urmează Danemarca - Eurosport

EURO 2020: Anglia și Danemarca se duelează, miercuri, pentru un loc în  finală : Europa FM
EURO 2020: Anglia și Danemarca se duelează, miercuri, pentru un loc în finală : Europa FM

Ancheta UEFA de după Anglia - Danemarca a fost finalizată! Ce amendă a  primit Federația britanică
Ancheta UEFA de după Anglia - Danemarca a fost finalizată! Ce amendă a primit Federația britanică

UEFA a deschis o procedură disciplinară la adresa Angliei după semifinala Euro  2020 cu Danemarca | Digi24
UEFA a deschis o procedură disciplinară la adresa Angliei după semifinala Euro 2020 cu Danemarca | Digi24

Fotbal - EURO 2020: UEFA a amendat Anglia pentru incidentele produse de  suporteri la meciul cu Danemarca
Fotbal - EURO 2020: UEFA a amendat Anglia pentru incidentele produse de suporteri la meciul cu Danemarca

EURO 2020 | Anglia - Danemarca 2-1 (prel.). Meci nebun pe Wembley! Țara în  care s-a inventat fotbalul, în premieră în finala unui Campionat European -  Antena Sport
EURO 2020 | Anglia - Danemarca 2-1 (prel.). Meci nebun pe Wembley! Țara în care s-a inventat fotbalul, în premieră în finala unui Campionat European - Antena Sport

Euro 2020: Anglia s-a calificat în finală. A învins Danemarca în prelungiri

Sterling, întrebat dacă a fost penalty la faza decisivă din Anglia -  Danemarca. Răspunsul englezului - Eurosport
Sterling, întrebat dacă a fost penalty la faza decisivă din Anglia - Danemarca. Răspunsul englezului - Eurosport

EURO 2020: Danemarca si Anglia merg in semifinale

EURO 2020: UEFA a deschis o procedură disciplinară împotriva Angliei după  semifinala cu Danemarca - Stirileprotv.ro
EURO 2020: UEFA a deschis o procedură disciplinară împotriva Angliei după semifinala cu Danemarca - Stirileprotv.ro

Danezii iau cu asalt Londra! Câți suporteri va avea Danemarca la semifinala  cu Anglia de pe Wembley - Eurosport
Danezii iau cu asalt Londra! Câți suporteri va avea Danemarca la semifinala cu Anglia de pe Wembley - Eurosport

EURO 2020. Ce făcea Ovidiu Hațegan, în timp ce englezii și ceilalți arbitri  au îngenuncheat înainte de Anglia - Danemarca
EURO 2020. Ce făcea Ovidiu Hațegan, în timp ce englezii și ceilalți arbitri au îngenuncheat înainte de Anglia - Danemarca

Meciurile în care Danemarca şi Anglia s-au calificat în semifinalele EURO  2020, cele mai urmărite de telespectatorii români
Meciurile în care Danemarca şi Anglia s-au calificat în semifinalele EURO 2020, cele mai urmărite de telespectatorii români