Izolator efect cablu parma fotbal Mobil Jucăuş mentă

Valentin Mihăilă, mesaj pentru coechipieri după ce a marcat pentru Parma

Dovada că Dennis Man e ca și transferat de Parma. Ultimele decizii luate în  biroul conducerii clubului italian - Playsport
Dovada că Dennis Man e ca și transferat de Parma. Ultimele decizii luate în biroul conducerii clubului italian - Playsport

Dennis Man, lovit din plin de ghinion. A făcut cea mai bună repriză din  acest sezon la Parma, dar s-a accidentat din nou. Perioadă cruntă pentru  jucătorul român
Dennis Man, lovit din plin de ghinion. A făcut cea mai bună repriză din acest sezon la Parma, dar s-a accidentat din nou. Perioadă cruntă pentru jucătorul român

Fotbal: Mihăilă a marcat pentru Parma în Cupa Italiei | AGERPRES •  Actualizează lumea.
Fotbal: Mihăilă a marcat pentru Parma în Cupa Italiei | AGERPRES • Actualizează lumea.

Dennis Man, primul gol în 2022 pentru Parma, care a obținut prima victorie  din acest an - Eurosport
Dennis Man, primul gol în 2022 pentru Parma, care a obținut prima victorie din acest an - Eurosport

VIDEO | Valentin Mihăilă, încă un gol pentru Parma! Românul a adus victoria  în amicalul cu Lecce - Eurosport
VIDEO | Valentin Mihăilă, încă un gol pentru Parma! Românul a adus victoria în amicalul cu Lecce - Eurosport

Transfer bombă pentru un mijlocaș român! Ce fotbalist e dorit de Parma

Italienii, fără milă față de Dennis Man după ce Parma a ratat promovarea!  Criticile aduse fostului jucător de la FCSB
Italienii, fără milă față de Dennis Man după ce Parma a ratat promovarea! Criticile aduse fostului jucător de la FCSB

Încă un român e dorit la Parma, lângă Man și Mihăilă: „M-au întrebat de el”

Dennis Man și Valentin Mihăilă, goluri în primul meci al sezonului din  Serie B, Parma - Bari
Dennis Man și Valentin Mihăilă, goluri în primul meci al sezonului din Serie B, Parma - Bari

Man și Mihăilă, tot mai aproape de Serie A! Parma s-a calificat în  play-off-ul de promovare
Man și Mihăilă, tot mai aproape de Serie A! Parma s-a calificat în play-off-ul de promovare

Man şi Mihăilă au marcat pentru Parma în Serie B - Sport Alert

Parma, echipa lui Man şi Mihăilă, învinsă după prelungiri de Inter Milano,  în Cupa Italiei - Sport Alert
Parma, echipa lui Man şi Mihăilă, învinsă după prelungiri de Inter Milano, în Cupa Italiei - Sport Alert

Nota pe care a primit-o Dennis Man după ce a marcat în Benevento - Parma 2-2

Parma, învinsă în primul meci oficial din noul sezon! Ce notă a primit  Dennis Man după eșecul din Cupa Italiei - Eurosport
Parma, învinsă în primul meci oficial din noul sezon! Ce notă a primit Dennis Man după eșecul din Cupa Italiei - Eurosport

Italia - Parma Calcio 1913 - Rezultate, program, echipă, statistici, foto,  video şi ştiri - Soccerway
Italia - Parma Calcio 1913 - Rezultate, program, echipă, statistici, foto, video şi ştiri - Soccerway

Parma, depunctată » Pentru ce a fost sancționat clubul lui Man și Mihăilă

Concluzia italienilor după un nou sezon al lui Dennis Man la Parma

Antrenorul de la Parma, anunț despre Valentin Mihăilă, înainte de Parma -  Palermo. Duelul se vede exclusiv în AntenaPLAY, pe 1 aprilie - Antena Sport
Antrenorul de la Parma, anunț despre Valentin Mihăilă, înainte de Parma - Palermo. Duelul se vede exclusiv în AntenaPLAY, pe 1 aprilie - Antena Sport

Dezastru pentru Dennis Man și Valentin Mihăilă » Parma a clacat la baraj și  rămâne în Serie B pentru încă un sezon!
Dezastru pentru Dennis Man și Valentin Mihăilă » Parma a clacat la baraj și rămâne în Serie B pentru încă un sezon!

Parma - Cagliari 0-0, exclusiv în AntenaPLAY. Echipa lui Man şi Mihăilă a  ratat promovarea în Serie A - Antena Sport
Parma - Cagliari 0-0, exclusiv în AntenaPLAY. Echipa lui Man şi Mihăilă a ratat promovarea în Serie A - Antena Sport

Parma Calcio 1913 - Wikipedia

Parma, eșec dramatic în play-off-ul din Serie B! Cagliari a revenit de la  0-2, după ce Man și Mihăilă au intrat pe teren
Parma, eșec dramatic în play-off-ul din Serie B! Cagliari a revenit de la 0-2, după ce Man și Mihăilă au intrat pe teren