Home

Imprimare Linii aeriene Ştiinţă moldova israel fotbal platformă Ritmic cicatrice

Cu moralul la pământ, „tricolorii” vor să întrerupă în partida cu Israel  seria de șase ÎNFRÎNGERI în preliminariile Campionatului Mondial din 2022:  „Ne-am uitat unii la alții în ochi și am promis
Cu moralul la pământ, „tricolorii” vor să întrerupă în partida cu Israel seria de șase ÎNFRÎNGERI în preliminariile Campionatului Mondial din 2022: „Ne-am uitat unii la alții în ochi și am promis

FRF a mai ratat un fotbalist cu origini românești » A debutat în  preliminariile CM 2022 pentru altă națională
FRF a mai ratat un fotbalist cu origini românești » A debutat în preliminariile CM 2022 pentru altă națională

Israel-România 2-2 | Tricolorii încheie la egalitate partida din Israel,  după ce au condus cu 2-0 la pauză - Eurosport
Israel-România 2-2 | Tricolorii încheie la egalitate partida din Israel, după ce au condus cu 2-0 la pauză - Eurosport

LIVE 21:45. Israel - Moldova | FMF

Israel - Moldova 2-1 | FMF

U19. Moldova, învinsă de Israel | FMF

MOLDPRES News Agency - În preliminariile CM, selecționata Republicii Moldova  a pierdut în fața Israelului
MOLDPRES News Agency - În preliminariile CM, selecționata Republicii Moldova a pierdut în fața Israelului

Handbal: Israel, victorie cu Republica Moldova în... | News.ro

Selecționerul Roberto Bordin a anunțat lotul pentru meciurile cu Danemarca  și Israel | IPN
Selecționerul Roberto Bordin a anunțat lotul pentru meciurile cu Danemarca și Israel | IPN

Israel scores 4-1 win over Moldova in soccer World Cup qualifier | The  Times of Israel
Israel scores 4-1 win over Moldova in soccer World Cup qualifier | The Times of Israel

Moldova - România 0-5. ”Tricolorii” au făcut instrucție la Chișinău |  Sport.ro
Moldova - România 0-5. ”Tricolorii” au făcut instrucție la Chișinău | Sport.ro

Israel vs Moldova rezultate live, H2H și echipe de start | Sofascore

VIDEO | Naționala Republicii Moldova la fotbal a făcut egal într-un meci  amical disputat cu
VIDEO | Naționala Republicii Moldova la fotbal a făcut egal într-un meci amical disputat cu

Naționala lui Edi Iordănescu, ținta ironiilor după ce a câștigat la scor  amicalul cu Moldova | Sport.ro
Naționala lui Edi Iordănescu, ținta ironiilor după ce a câștigat la scor amicalul cu Moldova | Sport.ro

Echipa națională de fotbal a Republicii Moldova - Wikipedia

FMF on Instagram: “📸 Moldova 1-4 Israel”

Naționala Moldovei va susține un amical în Israel | IPN

VIDEO Remiză pentru România în amicalul din Israel, 2-2! Urmează, în iunie,  primele meciuri din Liga Națiunilor! | Federația Română de Fotbal
VIDEO Remiză pentru România în amicalul din Israel, 2-2! Urmează, în iunie, primele meciuri din Liga Națiunilor! | Federația Română de Fotbal

Naționala Moldovei a pierdut la scor meciul cu Israel | IPN

Federația Moldovenească de Fotbal - Scorul final în meciul cu Israel este  2-1. Ion Nicolaescu a reușit să reducă din diferență în minutul 90+4 al  jocului. | Facebook
Federația Moldovenească de Fotbal - Scorul final în meciul cu Israel este 2-1. Ion Nicolaescu a reușit să reducă din diferență în minutul 90+4 al jocului. | Facebook

Cum ar putea arăta echipa de start a României la meciul amical cu Republica  Moldova
Cum ar putea arăta echipa de start a României la meciul amical cu Republica Moldova

Uşor-uşor, voi ajunge unde-mi doresc“: Meciul Israel - Republica Moldova,  arbitrat de Mădălina Gherghi. Premieră pentru tânăra din Constanţa!  (galerie foto)
Uşor-uşor, voi ajunge unde-mi doresc“: Meciul Israel - Republica Moldova, arbitrat de Mădălina Gherghi. Premieră pentru tânăra din Constanţa! (galerie foto)

Moldova - Israel 1-4 | FMF

A șaptea înfrângere consecutivă. Selecționata de fotbal a Moldovei a fost  învinsă de Israel cu scorul 1-2 | PUBLIKA .MD - AICI SUNT ȘTIRILE
A șaptea înfrângere consecutivă. Selecționata de fotbal a Moldovei a fost învinsă de Israel cu scorul 1-2 | PUBLIKA .MD - AICI SUNT ȘTIRILE

Naționala de fotbal a Moldovei va juca două meciuri amicale în luna  ianuarie 2022 | Sport | UNIMEDIA
Naționala de fotbal a Moldovei va juca două meciuri amicale în luna ianuarie 2022 | Sport | UNIMEDIA

Naționala Moldovei de fotbal va juca astăzi cu Israel. Care este istoricul  întâlnirilor - #diez
Naționala Moldovei de fotbal va juca astăzi cu Israel. Care este istoricul întâlnirilor - #diez