Home

psalmodiere capoc educaţie medalii la canotaj cărbune neutru maori

România și-a asigurat primele două finale la canotaj! În cursa pentru  medalii se mai află încă cinci echipaje - Eurosport
România și-a asigurat primele două finale la canotaj! În cursa pentru medalii se mai află încă cinci echipaje - Eurosport

România, cinci medalii de aur și una de argint la Europenele de Canotaj.  Echipajul feminin de 8+1, pe primul loc
România, cinci medalii de aur și una de argint la Europenele de Canotaj. Echipajul feminin de 8+1, pe primul loc

Campionatul European de Canotaj: 5 medalii de aur și una de argint pentru  România
Campionatul European de Canotaj: 5 medalii de aur și una de argint pentru România

România a cucerit 6 medalii la Europenele de Canotaj. 3 dintre ele sunt de  aur : Europa FM
România a cucerit 6 medalii la Europenele de Canotaj. 3 dintre ele sunt de aur : Europa FM

Două medalii de aur pentru România la Campionatele Europene de canotaj -  spotmedia.ro
Două medalii de aur pentru România la Campionatele Europene de canotaj - spotmedia.ro

Elisabeta Lipă, după ce România a cucerit o medalie de aur și una de argint  la canotaj: "Sunt extrem de mândră de sportivi!"
Elisabeta Lipă, după ce România a cucerit o medalie de aur și una de argint la canotaj: "Sunt extrem de mândră de sportivi!"

CE Canotaj: România termină competiția cu 5 medalii de aur și una de argint  - HotNews.ro
CE Canotaj: România termină competiția cu 5 medalii de aur și una de argint - HotNews.ro

Cel mai tare European din istorie pentru canotajul românesc: 5 medalii de  aur și 3 de bronz!
Cel mai tare European din istorie pentru canotajul românesc: 5 medalii de aur și 3 de bronz!

România a câștigat cinci medalii la Campionatele Europene de canotaj pentru  juniori Under-19 din Franţa
România a câștigat cinci medalii la Campionatele Europene de canotaj pentru juniori Under-19 din Franţa

5 medalii la CM Canotaj 2018 Tineret - Federatia Romana de Canotaj

Două medalii de aur și două de bronz pentru România la Europenele de canotaj  de la Munchen
Două medalii de aur și două de bronz pentru România la Europenele de canotaj de la Munchen

JO 2020 - Canotaj: România, medaliată cu aur la Tokyo în proba de dublu  vâsle feminin | AGERPRES • Actualizează lumea.
JO 2020 - Canotaj: România, medaliată cu aur la Tokyo în proba de dublu vâsle feminin | AGERPRES • Actualizează lumea.

UPDATE! România a câștigat cinci medalii de aur și una de argit la  Europenele de canotaj | Flashscore.ro
UPDATE! România a câștigat cinci medalii de aur și una de argit la Europenele de canotaj | Flashscore.ro

A plouat cu medalii de aur la canotaj: A 5-a!

Încă două medalii de aur la Campionatele Europene de canotaj pentru  România. Tricolorii au cucerit 8 medalii la Munchen | Digi24
Încă două medalii de aur la Campionatele Europene de canotaj pentru România. Tricolorii au cucerit 8 medalii la Munchen | Digi24

Aur pentru România la Cupa Mondială de canotaj!

Titluri europene și medalii la canotaj, în Franţa! Campioanele

Canotaj la Olimpiadă - România, drum spre medalie!

6 medalii pentru România la Campionatele Europene de Canotaj: 4 au fost de  aur! + Reacția
6 medalii pentru România la Campionatele Europene de Canotaj: 4 au fost de aur! + Reacția

Medalii pentru România la CE de canotaj: aur pentru echipajul feminin de 4  rame și argint pentru băieții de la 8+1 | Ziarul de Sport
Medalii pentru România la CE de canotaj: aur pentru echipajul feminin de 4 rame și argint pentru băieții de la 8+1 | Ziarul de Sport

Obiectiv depășit la Tokyo! Lotul Olimpic de Canotaj al României încheie  competiția cu 3 medalii și obține locul 4 pe națiuni! - Mesagerul de Covasna
Obiectiv depășit la Tokyo! Lotul Olimpic de Canotaj al României încheie competiția cu 3 medalii și obține locul 4 pe națiuni! - Mesagerul de Covasna

Perfomanță fantastică pentru România la Campionatul European de canotaj.  Patru medalii de aur într-o singură zi - Playsport
Perfomanță fantastică pentru România la Campionatul European de canotaj. Patru medalii de aur într-o singură zi - Playsport

România a cucerit 4 medalii de AUR la Campionatul Mondial de Canotaj. FOTO  - RoVestea
România a cucerit 4 medalii de AUR la Campionatul Mondial de Canotaj. FOTO - RoVestea