Home

A juca jocuri pe calculator Schimb mic de statura cupa romaniei hochei pe gheata de rezervă Necumpătare Grad Celsius

România a retrogradat la hochei pe gheață din Divizia I, Grupa A, după  înfrângeri pe linie - Eurosport
România a retrogradat la hochei pe gheață din Divizia I, Grupa A, după înfrângeri pe linie - Eurosport

Cupa Romaniei | Federatia Romana de Hochei pe Gheata

România Găzduieşte Cupa Mondială Universitară La Hochei — MyCTA.ro — Stiri  Constanta
România Găzduieşte Cupa Mondială Universitară La Hochei — MyCTA.ro — Stiri Constanta

SC Miercurea Ciuc a învins-o pe Steaua și a cucerit Cupa României la hochei  - Sport Alert
SC Miercurea Ciuc a învins-o pe Steaua și a cucerit Cupa României la hochei - Sport Alert

Scandal între Federaţia Română de Hochei şi Sport Club Miercurea Ciuc -  01.02.2023 | BURSA.RO
Scandal între Federaţia Română de Hochei şi Sport Club Miercurea Ciuc - 01.02.2023 | BURSA.RO

Federaţia Română de Hochei pe Gheaţă a anunţat întreruperea campionatului  naţional, din cauza coronavirusului
Federaţia Română de Hochei pe Gheaţă a anunţat întreruperea campionatului naţional, din cauza coronavirusului

Cupa României | Federatia Romana de Hochei pe Gheata

Corona Brașov - SC Miercurea Ciuc, Finala Cupei României La Hochei Pe Gheață.  Meciul Se Dispută Azi, De La Ora 18.30 | Libertatea
Corona Brașov - SC Miercurea Ciuc, Finala Cupei României La Hochei Pe Gheață. Meciul Se Dispută Azi, De La Ora 18.30 | Libertatea

România va juca pentru locul al treilea la Cupa Mondială Universitară de  Hochei de la Cârţa | Cuget Liber
România va juca pentru locul al treilea la Cupa Mondială Universitară de Hochei de la Cârţa | Cuget Liber

Federatia Romana de Hochei pe Gheata

Nou, Cupa României, Senioare 3×3 | Federatia Romana de Hochei pe Gheata

VIDEO Hochei pe gheață: România s-a calificat în semifinalele Cupei  Mondiale Universitare | Newsweek Romania
VIDEO Hochei pe gheață: România s-a calificat în semifinalele Cupei Mondiale Universitare | Newsweek Romania

CUPA ROMÂNIEI | Federatia Romana de Hochei pe Gheata

Hochei: SC Miercurea Ciuc a cucerit Cupa României | AGERPRES • Actualizează  lumea.
Hochei: SC Miercurea Ciuc a cucerit Cupa României | AGERPRES • Actualizează lumea.

Csikszereda a dat de pământ cu Steaua și la hochei! Echipa din Miercurea  Ciuc a câștigat Cupa României | Sport.ro
Csikszereda a dat de pământ cu Steaua și la hochei! Echipa din Miercurea Ciuc a câștigat Cupa României | Sport.ro

România – Slovacia în finala mică la Cupa Mondială Universitară de hochei  pe gheaţă, desfășurată la Cârța
România – Slovacia în finala mică la Cupa Mondială Universitară de hochei pe gheaţă, desfășurată la Cârța

Hochei pe gheață: SC Miercurea Ciuc, victorie clară în derby-ul cu Steaua!  Ce alte rezultate
Hochei pe gheață: SC Miercurea Ciuc, victorie clară în derby-ul cu Steaua! Ce alte rezultate

Ministrul Tanczos Barna a îngenuncheat la intonarea imnului Ținutului  Secuiesc la finala Cupei României la hochei!
Ministrul Tanczos Barna a îngenuncheat la intonarea imnului Ținutului Secuiesc la finala Cupei României la hochei!

România s-a clasat pe locul al patrulea la Cupa Mondială Universitară de  hochei pe gheaţă - Sportbull
România s-a clasat pe locul al patrulea la Cupa Mondială Universitară de hochei pe gheaţă - Sportbull

România, pregătită pentru Campionatul Mondial din Slovenia! Joacă mâine  contra țării gazdă - Eurosport
România, pregătită pentru Campionatul Mondial din Slovenia! Joacă mâine contra țării gazdă - Eurosport

CUPA ROMANIEI LA HOCHEI PE GHEATA EDITIA 2020, GALATI, PATINOAR DUNĂREA -  YouTube
CUPA ROMANIEI LA HOCHEI PE GHEATA EDITIA 2020, GALATI, PATINOAR DUNĂREA - YouTube