Home

Inaccesibil alb ca laptele Rasă umană clinceni steaua coloană vertebrală potpuriu urât

Oficial | Dinamo va împărţi stadionul cu Academica Clinceni! Când are loc  primul meci - Eurosport
Oficial | Dinamo va împărţi stadionul cu Academica Clinceni! Când are loc primul meci - Eurosport

Dinamo ar putea avea aceeași soartă ca Academica Clinceni și Gaz Metan: "Ne  ducem în Liga 3 fără probleme!” - Antena Sport
Dinamo ar putea avea aceeași soartă ca Academica Clinceni și Gaz Metan: "Ne ducem în Liga 3 fără probleme!” - Antena Sport

Asociatia Stelistilor 1947 - as47.ro

Stiri despre Academica Clinceni | Sport.ro

Academica Clinceni 0-2 FCSB | I-au SPART in 3 minute! FCSB, victorie cu  CHIN in fata Clinceniului: Man a deblocat punctele cu o faza de senzatie!  AICI sunt fazele | Sport.ro
Academica Clinceni 0-2 FCSB | I-au SPART in 3 minute! FCSB, victorie cu CHIN in fata Clinceniului: Man a deblocat punctele cu o faza de senzatie! AICI sunt fazele | Sport.ro

VIDEO | Rapid - Academica Clinceni 1-0. Rareş Ilie, singurul marcator al  unui meci dominat de giuleşteni
VIDEO | Rapid - Academica Clinceni 1-0. Rareş Ilie, singurul marcator al unui meci dominat de giuleşteni

FRF a exclus Academica Clinceni din toate competițiile! Ce se va întâmpla  cu gruparea ilfoveană - Eurosport
FRF a exclus Academica Clinceni din toate competițiile! Ce se va întâmpla cu gruparea ilfoveană - Eurosport

Liga 1: FC Steaua 0-0 Academica Clinceni! Buturuga mică… | FCSTEAUA.RO

Amical: Steaua București - Academica Clinceni, 1-2 (0-2) - Steaua Liberă

Steaua a fost învinsă de Academica Clinceni într-un meci amical! Farul,  remiză cu Rapid la
Steaua a fost învinsă de Academica Clinceni într-un meci amical! Farul, remiză cu Rapid la

Victorie pentru Metaloglobus în testul cu Academica Clinceni - FC  Metaloglobus
Victorie pentru Metaloglobus în testul cu Academica Clinceni - FC Metaloglobus

VIDEO | FCSB - Academica Clinceni 2-2. Olaru şi Tănase, respectiv Cordea şi  Rusescu au marcat! Ocazii uriaşe ratate de ambele părţi
VIDEO | FCSB - Academica Clinceni 2-2. Olaru şi Tănase, respectiv Cordea şi Rusescu au marcat! Ocazii uriaşe ratate de ambele părţi

Progresul – Steaua se joaca luni la Clinceni – Progresul Spartac

FCSB are emoții înainte de meciul cu Academica Clinceni » Ilfovenii au  înregistrat mai mulți jucători
FCSB are emoții înainte de meciul cu Academica Clinceni » Ilfovenii au înregistrat mai mulți jucători

Liga 1: FC Steaua 0-1 FC Clinceni! Surpriză națională | FCSTEAUA.RO

Programul etapelor 4 și 5 din Liga 2

O nouă afacere pe axa FCSB - Clinceni. Nocturna din Ghencea ajunge la  divizionara secundă
O nouă afacere pe axa FCSB - Clinceni. Nocturna din Ghencea ajunge la divizionara secundă

Dinamo va juca meciurile la Clinceni! Arena Națională este luată în calcul

FCSB - Academica Clinceni 3-2. Vicecampioana urcă pe podium!

Inter Clinceni se transformă în Steaua II. Echipa de juniori va juca în  Liga a III-a
Inter Clinceni se transformă în Steaua II. Echipa de juniori va juca în Liga a III-a

CSA Steaua, victorie zdrobitoare în „amicalul” cu Academica Clinceni II.  Florin Răsdan, 5 goluri!
CSA Steaua, victorie zdrobitoare în „amicalul” cu Academica Clinceni II. Florin Răsdan, 5 goluri!

Academica Clinceni și FC Botoșani sunt ultimele formații care au prins  play-off-ul Ligii 1 - Eurosport
Academica Clinceni și FC Botoșani sunt ultimele formații care au prins play-off-ul Ligii 1 - Eurosport

VIDEO | Din ce în ce mai drastic! Steaua a umilit și satelitul  prim-divizionarei Academica Clinceni. Florin Răsdan a dat cinci goluri  într-o repriză | Liga 2
VIDEO | Din ce în ce mai drastic! Steaua a umilit și satelitul prim-divizionarei Academica Clinceni. Florin Răsdan a dat cinci goluri într-o repriză | Liga 2

FCSB
FCSB

Video | Steaua - Academica Clinceni 1-2. Eșec pentru "militari" contra unei  echipe de play-off. Gol de cascadorii râsului
Video | Steaua - Academica Clinceni 1-2. Eșec pentru "militari" contra unei echipe de play-off. Gol de cascadorii râsului