Home

Producător meteor sulf clasament cehia hochei proiecta repetată baricadă

Favoritele caută aurul! Finlanda și Rusia se înfruntă în finala de hochei  de la Jocurile Olimpice
Favoritele caută aurul! Finlanda și Rusia se înfruntă în finala de hochei de la Jocurile Olimpice

Hochei: Finlanda şi Elveţia au câştigat grupele Campionatului Mondial 2022  | AGERPRES • Actualizează lumea.
Hochei: Finlanda şi Elveţia au câştigat grupele Campionatului Mondial 2022 | AGERPRES • Actualizează lumea.

Cupa Mondială Universitară la hochei se încheie cu un spectacol  nord-american: SUA a învins Canada
Cupa Mondială Universitară la hochei se încheie cu un spectacol nord-american: SUA a învins Canada

Turneu important de hochei găzduit de România, în direct pe Prima Sport.  Sunt prezente inclusiv SUA şi Canada
Turneu important de hochei găzduit de România, în direct pe Prima Sport. Sunt prezente inclusiv SUA şi Canada

Campionatul Mondial De Hochei Pe Gheață 2019 | Libertatea

Hochei: Patinoarul din Cârţa găzduieşte luna aceasta Cupa Mondială  Universitară | AGERPRES • Actualizează lumea.
Hochei: Patinoarul din Cârţa găzduieşte luna aceasta Cupa Mondială Universitară | AGERPRES • Actualizează lumea.

Hochei: Finlanda, la a doua sa înfrângere la Campionatul Mondial

Surpriză în finala masculină de hochei la Jocurile Olimpice de iarnă

România s-a clasat pe locul al patrulea la Cupa Mondială Universitară de  hochei pe gheaţă - Sportbull
România s-a clasat pe locul al patrulea la Cupa Mondială Universitară de hochei pe gheaţă - Sportbull

Clasament Cehia - Liga 1 si 2 - Fotbal - Hochei - Handbal - Intra si vezi  rezultatele
Clasament Cehia - Liga 1 si 2 - Fotbal - Hochei - Handbal - Intra si vezi rezultatele

Hochei pe gheaţă: Finlanda, campioana mondială şi olimpică, la a doua sa  înfrângere la CM 2023 - Sport Alert
Hochei pe gheaţă: Finlanda, campioana mondială şi olimpică, la a doua sa înfrângere la CM 2023 - Sport Alert

Hochei: Elveţia continuă parcursul perfect la Campionatul Mondial |  AGERPRES • Actualizează lumea.
Hochei: Elveţia continuă parcursul perfect la Campionatul Mondial | AGERPRES • Actualizează lumea.

JO 2022 - Hochei feminin: SUA, învingătoare cu 8-0 în faţa Elveţiei |  replicaonline.ro
JO 2022 - Hochei feminin: SUA, învingătoare cu 8-0 în faţa Elveţiei | replicaonline.ro

Suedia, Finlanda, Cehia şi Rusia, în semifinalele CM de hochei pe gheaţă

Hochei: Finlanda, la a doua sa înfrângere la Campionatul Mondial | AGERPRES  • Actualizează lumea.
Hochei: Finlanda, la a doua sa înfrângere la Campionatul Mondial | AGERPRES • Actualizează lumea.

S-a mutat hocheiul în Alpi?

VIDEO | România s-a calificat în semifinalele Cupei Mondiale Universitare  de Hochei. ”Tricolorii” au trecut clar de Cehia
VIDEO | România s-a calificat în semifinalele Cupei Mondiale Universitare de Hochei. ”Tricolorii” au trecut clar de Cehia

Hochei pe gheață: România rămâne în a 3-a grupă valorică a Mondialului |  Sport | Radio România Actualitați
Hochei pe gheață: România rămâne în a 3-a grupă valorică a Mondialului | Sport | Radio România Actualitați

Federatia Romana de Hochei pe Gheata - FRHG - Acasă | Facebook

Hochei: România a învins Lituania (3-2) la Campionatul Mondial de la  Nottingham | AGERPRES • Actualizează lumea.
Hochei: România a învins Lituania (3-2) la Campionatul Mondial de la Nottingham | AGERPRES • Actualizează lumea.

Finlanda, campioana mondială şi olimpică en titre, la a 2-a înfrângere la  Mondiale. Rezultate + clasamente - Eurosport
Finlanda, campioana mondială şi olimpică en titre, la a 2-a înfrângere la Mondiale. Rezultate + clasamente - Eurosport

Iată care sunt sferturile de finală ale Campionatului Mondial de Hochei

Mozaic FOTE 2013: Finlanda, campioană la hochei pe gheaţă. România, în  primele zece în topul medaliilor
Mozaic FOTE 2013: Finlanda, campioană la hochei pe gheaţă. România, în primele zece în topul medaliilor