Home

Moale Special navetă cehia hochei suflet Ridiche dute la muncă

Campionatul Mondial de Hochei pe gheață 2023

Cehia și Letonia, calificate la braț în sferturile turneului de hochei de  la Soci
Cehia și Letonia, calificate la braț în sferturile turneului de hochei de la Soci

Rusia, Finlanda, Cehia și Suedia, în semifinalele CM de hochei pe gheață

Suedia, Finlanda, Cehia şi Rusia, în semifinalele CM de hochei pe gheaţă

Cehia - Canada şi SUA - Rusia, în semifinalele CM de hochei pe gheaţă

Rusia-Finlanda şi Cehia-Suedia în semifinalele CM de hochei

VIDEO | România învinge una din cele mai bune naţiuni din lume la hochei,  în cadrul Cupei Mondiale Universitare
VIDEO | România învinge una din cele mai bune naţiuni din lume la hochei, în cadrul Cupei Mondiale Universitare

VIDEO Hochei pe gheață: România a obținut a 2-a victorie la Cupa Mondială  Universitară, cu Cehia | Newsweek Romania
VIDEO Hochei pe gheață: România a obținut a 2-a victorie la Cupa Mondială Universitară, cu Cehia | Newsweek Romania

Clasament Cehia - Liga 1 si 2 - Fotbal - Hochei - Handbal - Intra si vezi  rezultatele
Clasament Cehia - Liga 1 si 2 - Fotbal - Hochei - Handbal - Intra si vezi rezultatele

Cehia - România 7-1. Locul cinci, miza "tricolorilor"

SuperAvantaj Hochei

VIDEO Finlanda – Cehia 10-4

Canada, Cehia, OAR şi Germania, în semifinalele turneului olimpic masculin  de hochei pe gheaţă
Canada, Cehia, OAR şi Germania, în semifinalele turneului olimpic masculin de hochei pe gheaţă

Avem prima finalistă la hochei pe gheață! "Olimpicii" Rusiei vor juca  pentru medalia de aur după un 3-0 cu Cehia
Avem prima finalistă la hochei pe gheață! "Olimpicii" Rusiei vor juca pentru medalia de aur după un 3-0 cu Cehia

Cum se pariază pe hochei • Sport Magazin

FOTE 2013: Finlanda şi Cehia ne-au scos hocheiul din cap | adevarul.ro

Jocurile Olimpice de iarnă 2018. Naţionala de hochei a SUA, eliminată  dramatic de Cehia, în sferturi. Meciul s-a decis la penalty-uri
Jocurile Olimpice de iarnă 2018. Naţionala de hochei a SUA, eliminată dramatic de Cehia, în sferturi. Meciul s-a decis la penalty-uri

VIDEO Accidentare gravă la meciul Finlanda - Cehia din cadrul FOTE

Naționala de hochei pe gheață a Federației Ruse decimată de cazurile de  COVID-19 - Eurosport
Naționala de hochei pe gheață a Federației Ruse decimată de cazurile de COVID-19 - Eurosport

Hochei: Cehia a câștigat uvertura Cupei Mondiale Universitare, după o  revenire spectaculoasă
Hochei: Cehia a câștigat uvertura Cupei Mondiale Universitare, după o revenire spectaculoasă

Cehia, pentru a şasea oară campioană mondială la hochei pe gheaţă

Hochei pe gheata: Cehia, noua campioana mondiala (Cehia-Rusia: 2-1) |  Antena 1
Hochei pe gheata: Cehia, noua campioana mondiala (Cehia-Rusia: 2-1) | Antena 1

Un hocheist ceh și unul rus au primit cetățenia română | Ziarul de Sport

Echipa naţională de hochei a Rusiei a jucat în echipamentul din era  sovietică. ''Un gest jignitor care nu-şi are locul în sport'' VIDEO
Echipa naţională de hochei a Rusiei a jucat în echipamentul din era sovietică. ''Un gest jignitor care nu-şi are locul în sport'' VIDEO

România s-a clasat pe locul al patrulea la Cupa Mondială Universitară de  Hochei de la Cârţa | Cuget Liber
România s-a clasat pe locul al patrulea la Cupa Mondială Universitară de Hochei de la Cârţa | Cuget Liber