Home

Centrul orasului Insulele Feroe ideologie canada finlanda hochei vorbi Administra Logic

Finlanda a câştigat titlul mondial la hochei pe gheaţă pentru a treia oară  în istoria sa
Finlanda a câştigat titlul mondial la hochei pe gheaţă pentru a treia oară în istoria sa

Finlanda este campioană olimpică la hochei pe gheață masculin, pentru prima  dată în istorie! Unde a mers titlul la feminin
Finlanda este campioană olimpică la hochei pe gheață masculin, pentru prima dată în istorie! Unde a mers titlul la feminin

CM de hochei: Elveția pleacă acasă - învinsă surprinzător de merituoasa  echipă a Germaniei. Canada elimină Finlanda într-un meci ce putea fi o  finală - Curierul National
CM de hochei: Elveția pleacă acasă - învinsă surprinzător de merituoasa echipă a Germaniei. Canada elimină Finlanda într-un meci ce putea fi o finală - Curierul National

Finlanda vs Canada, in finala Campionatului Mondial de Hochei - VIDEO

EXCLUSIV. În Canada, naționala U13 de hochei a României joacă în tricouri  cu stema Transilvaniei, nu a României
EXCLUSIV. În Canada, naționala U13 de hochei a României joacă în tricouri cu stema Transilvaniei, nu a României

SUA și Canada, debut cu dreptul la Jocurile Olimpice de iarnă de la  Beijing, la hochei feminin - Eurosport
SUA și Canada, debut cu dreptul la Jocurile Olimpice de iarnă de la Beijing, la hochei feminin - Eurosport

Hochei: Canada, campioană mondială pentru a 27-a oară în istoria sa :  Europa FM
Hochei: Canada, campioană mondială pentru a 27-a oară în istoria sa : Europa FM

IIHF - Gallery: Canada vs. Finland (Final) - 2019 IIHF Ice Hockey World  Championship
IIHF - Gallery: Canada vs. Finland (Final) - 2019 IIHF Ice Hockey World Championship

Finlanda a produs surpriza la hochei pe gheaţă şi a învins Rusia în finala  olimpică
Finlanda a produs surpriza la hochei pe gheaţă şi a învins Rusia în finala olimpică

Campionatul Mondial de Hochei pe gheață 2023

CM de hochei pe gheață: Norvegia învinge Canada și produce marea surpriză  de până acum a competiției - Curierul National
CM de hochei pe gheață: Norvegia învinge Canada și produce marea surpriză de până acum a competiției - Curierul National

Canada beats host Finland to reach semi-finals at world hockey championship  - The Globe and Mail
Canada beats host Finland to reach semi-finals at world hockey championship - The Globe and Mail

Finlanda şi Canada vor juca finala Campionatului Mondial de hochei pe gheaţă

hochei pe gheață Archives - Sport Extra

Canada, Finland do battle in quarter-finals at World Championship | TSN

Canada a câştigat al 28-lea său titlu de campioană mondială la hochei pe  gheaţă - Informateca
Canada a câştigat al 28-lea său titlu de campioană mondială la hochei pe gheaţă - Informateca

Beijing 2022 | Bătaie la meciul de hochei dintre Canada și SUA - Hochei pe  Gheaţă video - Eurosport
Beijing 2022 | Bătaie la meciul de hochei dintre Canada și SUA - Hochei pe Gheaţă video - Eurosport

S-au încheiat Jocurile Olimpice! Cea mai în vârstă echipă din competiție a  câștigat titlul la hochei și a cucerit ultima medalie de aur | Sport.ro
S-au încheiat Jocurile Olimpice! Cea mai în vârstă echipă din competiție a câștigat titlul la hochei și a cucerit ultima medalie de aur | Sport.ro

JO 2022 - Hochei feminin: SUA şi Canada au debutat cu victorii la Beijing |  AGERPRES • Actualizează lumea.
JO 2022 - Hochei feminin: SUA şi Canada au debutat cu victorii la Beijing | AGERPRES • Actualizează lumea.

Finlanda - Rusia şi Cehia - Canada, în semifinalele CM 2019

Echipa națională a Canadei a devenit campioană mondială la hochei pe gheață

Favoritele caută aurul! Finlanda și Rusia se înfruntă în finala de hochei  de la Jocurile Olimpice
Favoritele caută aurul! Finlanda și Rusia se înfruntă în finala de hochei de la Jocurile Olimpice

Canada bounced from men's U18 hockey worlds with OT loss to Finland | CBC  Sports
Canada bounced from men's U18 hockey worlds with OT loss to Finland | CBC Sports

JO LIVE BLOG | Suedia elimină Canada la hochei în turneul masculin și merge  în semifinale - Eurosport
JO LIVE BLOG | Suedia elimină Canada la hochei în turneul masculin și merge în semifinale - Eurosport

Hochei: Finlanda - Canada, în finala Campionatului Mondial 2019 | AGERPRES  • Actualizează lumea.
Hochei: Finlanda - Canada, în finala Campionatului Mondial 2019 | AGERPRES • Actualizează lumea.

CM (hokey pe gheaţă): Canada – sacră campioană mondială | Cuvântul  Libertăţii
CM (hokey pe gheaţă): Canada – sacră campioană mondială | Cuvântul Libertăţii